random_image1.jpg

گروه تولیدی آرنیکا

گروه تولیدی آرنیکا در سال 1388 با هدف تامین بخشی از نیازهای کشور در امر لوازم بهداشتی ساختمان (انواع اتصالات شیلنگی و علم دوش و یونیورست و ...) تاسیس گردیده.

تولیدی آرنیکا همواره با کادری مجرب و متعهد و با استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته همواره سعی بر آن داشته رضایتمندی مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد و اجناس تولیدی خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه دهد.

از این رو در امر تولید اتصالات شیلنگی زیره از جنس پکس ، پلی اتیلن شبکه ای و ای پی دی ام خوراکی که مورد تایید اداره استاندارد ایران و استانداردهای جهانی می باشد استفاده میشود و اتصالات برنجی استفاده شده در شیلنگ ها از جنس فلز برنج با سرب زیر 2درصد و به روش اکستروژن تولید شده اند استفاده میشود.

اهداف ما:

رویکرد گروه تولیدی آرنیکا تولید محصولات خود با بالاترین کیفیت با روش های نوین و ایده های نو برای محصولات جدید خود است و در این امر سخت میکوشد تا با تلاش بی وقفه محصولات خود را ارائه دهد.

اهداف شرکت :

ما همواره میکوشیم که پیشرو در ارائه خدمات به مشتریان و طراحی و تولید محصولات جدید خود با عنایت پروردگار متعال باشیم

حاضرین در سایت

ما 62 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسیر سایت

جستجو

نمونه محصولات

partner logopartner logopartner logopartner logo

درباره ما

گروه تولیدی آرنیکا تولیدکننده اتصالات شیلنگی زیره از جنس پکس ، پلی اتیلن شبکه ای و ای پی دی ام خوراکی که مورد تایید اداره استاندارد ایران و استانداردهای جهانی است می باشد همچنین اتصالات برنجی استفاده شده در شیلنگ ها از جنس فلز برنج با سرب زیر 2 درصد و به روش اکستروژن تولید شده میباشد

 

آدرس و تلفن

تهران - کیلومتر 20 جاده خاوران - خاتون آباد - خیابان رجایی - پلاک 57

تلفن

02191012080
09027766574
09127766574

ایزو ها